05-192 Cieksyn, wieś GAWŁOWO nr 2

601 50 40 20 rancho@aksamit.net.pl

Witamy w Aksamitce!

 

Zapraszamy do Aksamitki, miejsca, w którym niepowtarzalna atmosfera, wyśmienita kuchnia i troska o każdego klienta idą w parze z rozsądną ceną.

Aksamitka to wspaniałe, wyjątkowe miejsce położone we wsi Gawłowo, 40 km od Warszawy i około 8 km od Nasielska. Położenie Gospodarstwa z dala od miejskiego zgiełku sprawia, że Aksamitka to doskonałe miejsce zarówno do zabawy jak i wypoczynku.

Kilka kilometrów od Gospodarstwa znajduje się Obszar Chronionego Krajobrazu – atrakcja dla wszystkich ceniących spokój i wypoczynek na łonie natury. Dla osób lubiących mocniejsze emocje polecamy skoki spadochronowe, loty widokowe oraz loty motolotnią na lotnisku Aeroklubu Warszawskiego w miejscowości Chrcynno (13km).

Aksamitka to doskonałe miejsce zarówno na całonocne przyjęcie weselne nawet dla ponad 120 osób, jak i na kameralny rodzinny obiad. Stylowe wnętrze naszej Karczmy zadowoli najbardziej wybrednych Gości a zaskakująco duży wybór potraw w karcie dań pozwoli na skomponowanie wyśmienitego menu na wszystkie okazje. Wszak jednym z naszych licznych atutów jest chwalona przez wszystkich wyśmienita kuchnia.

Zapraszamy do Aksamitki, miejsca, w którym niepowtarzalna atmosfera, wyśmienita kuchnia i troska o każdego klienta idą w parze z rozsądną ceną.

Organizujemy chrzciny, komunie, imprezy firmowe, wieczory panieńskie i kawalerskie oraz wszelkie imprezy okolicznościowe, które tylko zamarzą się Państwu. Oferujemy również obsługę przyjęć wyjazdowych w miejscach wskazanych przez naszych Klientów.

Polecamy przygotowanie i dowóz do Państwa domów i firm cateringu na przyjęcia urodzinowe, imieninowe oraz menu Wielkanocne i Bożonarodzeniowe.

Polecamy pełną obsługę cateringową i muzyczną imprez prywatnych i firmowych (pikników, przyjęć wigilijnych, festynów i innych). Oferujemy przygotowanie wszelkich przyjęć w Państwa domach i biurach, zapewniamy pełne wyposażenie (zastawa stołowa, krzesła, stoły) oraz profesjonalną obsługę kucharska i kelnerską.

Dla Państwa komfortu i dobrej zabawy organizujemy również:

  • grille i ogniska na naszym pięknym terenie zielonym
  • stoły staropolskie i wiejskie ( domowe wędliny, pieczone prosiaki, wiejski chleb i inne naturalne produkty)
  • pomoc w organizacji oprawy muzycznej imprez ( DJ, kontakt z zespołami muzycznymi)
  • organizację transportu dla gości ( współpracujemy z firmami transportowymi)
  • zmotoryzowanym Gościom oddajemy do dyspozycji duży, bezpieczny parking ( również dla autobusu)