Witamy w Aksamitce!

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on Pinterest

Zapraszamy do Aksamitki, miejsca, w którym niepowtarzalna atmosfera, wyśmienita kuchnia i troska o każdego klienta idą w parze z rozsądną ceną.

Aksamitka to doskonałe miejsce zarówno na całonocne przyjęcie weselne nawet dla ponad 100 osób, jak i na kameralny rodzinny obiad. Stylowe wnętrze naszej Karczmy zadowoli najbardziej wybrednych gości a zaskakująco duży wybór potraw w karcie dań pozwoli na skomponowanie wyśmienitego menu na każdą okazje. Wszak jednym z naszych licznych atutów jest chwalona przez wszystkich wyśmienita kuchnia.

Organizujemy chrzciny, komunie, imprezy firmowe, wieczory panieńskie i kawalerskie, Bal Sylwestrowy oraz wszelkie imprezy okolicznościowe, które tylko zamarzą się Państwu. Oferujemy również obsługę przyjęć wyjazdowych w miejscach wskazanych przez naszych Klientów.

Polecamy przygotowanie i dowóz do Państwa domów i firm cateringu na przyjęcia urodzinowe, imieninowe oraz menu Wielkanocne i Bożonarodzeniowe.

Zapewniamy pełną obsługę cateringową i muzyczną imprez prywatnych i firmowych (pikników, przyjęć wigilijnych, festynów i innych.) Oferujemy przygotowanie wszelkich przyjęć w Państwa domach i biurach, zapewniamy pełne wyposażenie (zastawa stołowa, krzesła, stoły) oraz profesjonalną obsługę kucharska i kelnerską.

Dla Państwa komfortu i dobrej zabawy organizujemy również:

  • grille i ogniska na naszym pięknym terenie zielonym
  • stoły staropolskie i wiejskie ( domowe wędliny, pieczone prosiaki, wiejski chleb i inne naturalne produkty)
  • wynajem zabytkowych wozów i bryczek
  • pomoc w organizacji oprawy muzycznej imprez ( DJ, kontakt z zespołami muzycznymi)
  • organizację transportu dla gości ( współpracujemy z firmami transportowymi)
  • zmotoryzowanym Gościom oddajemy do dyspozycji duży, bezpieczny parking (również dla autobusu)