O nas

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on Pinterest

Aksamitka to wspaniałe, wyjątkowe miejsce położone we wsi Gawłowo, 50 km od Warszawy i około 6 km od Nasielska. Położenie Gospodarstwa z dala od miejskiego zgiełku sprawia, że Aksamitka to doskonałe miejsce zarówno do zabawy jak i wypoczynku.

Kilka kilometrów od Gospodarstwa znajduje się Obszar Chronionego Krajobrazu – atrakcja dla wszystkich ceniących spokój i wypoczynek na łonie natury. Dla osób lubiących mocniejsze emocje polecamy skoki spadochronowe, loty widokowe oraz loty motolotnią na lotnisku Aeroklubu Warszawskiego w miejscowości Chrcynno.

Aksamitka to doskonałe miejsce zarówno na całonocne przyjęcie weselne nawet dla ponad 100 osób, jak i na kameralny rodzinny obiad. Stylowe wnętrze naszej Karczmy zadowoli najbardziej wybrednych Gości a zaskakująco duży wybór potraw w karcie dań pozwoli na skomponowanie wyśmienitego menu na wszystkie okazje. Wszak jednym z naszych licznych atutów jest chwalona przez wszystkich wyśmienita kuchnia.

Zapraszamy do Aksamitki, miejsca, w którym niepowtarzalna atmosfera, wyśmienita kuchnia i troska o każdego klienta idą w parze z rozsądną ceną.

Organizujemy chrzciny, komunie, imprezy firmowe, wieczory panieńskie i kawalerskie, Bal Sylwestrowy oraz wszelkie imprezy okolicznościowe, które tylko zamarzą się Państwu. Oferujemy również obsługę przyjęć wyjazdowych w miejscach wskazanych przez naszych Klientów.

Polecamy przygotowanie i dowóz do Państwa domów i firm cateringu na przyjęcia urodzinowe, imieninowe oraz menu Wielkanocne i Bożonarodzeniowe.

Polecamy pełną obsługę cateringową i muzyczną imprez prywatnych i firmowych (pikników, przyjęć wigilijnych, festynów i innych).Oferujemy przygotowanie wszelkich przyjęć w Państwa domach i biurach, zapewniamy pełne wyposażenie (zastawa stołowa, krzesła, stoły) oraz profesjonalną obsługę kucharska i kelnerską.

Dla Państwa komfortu i dobrej zabawy organizujemy również:

  • grille i ogniska na naszym pięknym terenie zielonym
  • stoły staropolskie i wiejskie ( domowe wędliny, pieczone prosiaki, wiejski chleb i inne naturalne produkty)
  • wynajem zabytkowych wozów i bryczek
  • pomoc w organizacji oprawy muzycznej imprez ( DJ, kontakt z zespołami muzycznymi)
  • organizację transportu dla gości ( współpracujemy z firmami transportowymi)
  • zmotoryzowanym Gościom oddajemy do dyspozycji duży, bezpieczny parking ( również dla autobusu)

Usługi Cateringowe :

Zapraszamy do korzystania z naszych usług cateringowych – codziennych obiadów dla firm.

Zapraszamy do Kuchni Polowej BIS w miejscowości Słupno koło Marek na trasie Warszawa – Wyszków – Białystok. Nasz atut to jak zawsze doskonała kuchnia min. golonka, grochówka, bigos, domowe pierogi i inne wyśmienite dania, świetna lokalizacja i duży, bezpieczny parking.

Noclegi :

Zapraszamy do skorzystania z naszej sympatycznej bazy noclegowej. Siedem pokoi, salonik jadalny z kominkiem, kuchenką, lodówką i telewizorem, łazienki na korytarzach, telewizory w pokojach. A wszystko to w drewnianym domku nieopodal stawu z dala od wszelkiego zgiełku to doskonałe miejsce do wypoczynku.

Do każdego pokoju możliwe są dostawki, istnieje również możliwość zorganizowania dodatkowych miejsc noclegowych na terenie Gospodarstwa.

Oferujemy również miejsca noclegowe na polu namiotowym.

Najbliższy sklep spożywczy i stacja paliw znajdują się w odległość 1200 m od Aksamitki.

Kontakt:
Bogusław Zbigniew Aksamit, tel.: 601 50 40 20
e-mail: rancho@aksamit.net.pl
Aksamitka, 05-192 Gawłowo
Nr rachunku: 06 1050 1012 1000 0022 8132 1089

FOR ENGLISH CONTACT PLEASE CALL FOR NUMBER 605 437 385