05-192 Cieksyn, wieś GAWŁOWO nr 2

601 50 40 20 rancho@aksamit.net.pl

O nas

 

Aksamitka to wspaniałe, wyjątkowe miejsce położone we wsi Gawłowo, 40 km od Warszawy i około 8 km od Nasielska. Położenie Gospodarstwa z dala od miejskiego zgiełku sprawia, że Aksamitka to doskonałe miejsce zarówno do zabawy jak i wypoczynku.

Kilka kilometrów od Gospodarstwa znajduje się Obszar Chronionego Krajobrazu – atrakcja dla wszystkich ceniących spokój i wypoczynek na łonie natury. Dla osób lubiących mocniejsze emocje polecamy skoki spadochronowe, loty widokowe oraz loty motolotnią na lotnisku Aeroklubu Warszawskiego w miejscowości Chrcynno (13km).

Aksamitka to doskonałe miejsce zarówno na całonocne przyjęcie weselne nawet dla ponad 120 osób, jak i na kameralny rodzinny obiad. Stylowe wnętrze naszej Karczmy zadowoli najbardziej wybrednych Gości a zaskakująco duży wybór potraw w karcie dań pozwoli na skomponowanie wyśmienitego menu na wszystkie okazje. Wszak jednym z naszych licznych atutów jest chwalona przez wszystkich wyśmienita kuchnia.

Zapraszamy do Aksamitki, miejsca, w którym niepowtarzalna atmosfera, wyśmienita kuchnia i troska o każdego klienta idą w parze z rozsądną ceną.

Organizujemy chrzciny, komunie, imprezy firmowe, wieczory panieńskie i kawalerskie oraz wszelkie imprezy okolicznościowe, które tylko zamarzą się Państwu. Oferujemy również obsługę przyjęć wyjazdowych w miejscach wskazanych przez naszych Klientów.

Polecamy przygotowanie i dowóz do Państwa domów i firm cateringu na przyjęcia urodzinowe, imieninowe oraz menu Wielkanocne i Bożonarodzeniowe.

Polecamy pełną obsługę cateringową i muzyczną imprez prywatnych i firmowych (pikników, przyjęć wigilijnych, festynów i innych).Oferujemy przygotowanie wszelkich przyjęć w Państwa domach i biurach, zapewniamy pełne wyposażenie (zastawa stołowa, krzesła, stoły) oraz profesjonalną obsługę kucharska i kelnerską.

Dla Państwa komfortu i dobrej zabawy organizujemy również:

  • grille i ogniska na naszym pięknym terenie zielonym
  • stoły staropolskie i wiejskie ( domowe wędliny, pieczone prosiaki, wiejski chleb i inne naturalne produkty)
  • pomoc w organizacji oprawy muzycznej imprez ( DJ, kontakt z zespołami muzycznymi)
  • organizację transportu dla gości ( współpracujemy z firmami transportowymi)
  • zmotoryzowanym Gościom oddajemy do dyspozycji duży, bezpieczny parking ( również dla autobusu)

Usługi Cateringowe :

Zapraszamy do korzystania z naszych usług cateringowych, w tym m. in. codziennych obiadów dla firm, przedszkoli i szkół.

Nasz atut to zawsze doskonała kuchnia, której specjalnością są: m. in.  grochówka żołnierska, żurek „Babci Lodzi”, pierogi, bigos, golonka.

Posiadamy możliwości do przygotowania „mega cateringu” – tj. potrafimy nakarmić 1000 i więcej konsumentów.

Noclegi :

Zapraszamy do skorzystania z naszej bazy noclegowej:

  1. „Hotelik -Warszawa” to 5 pokoi 2-osobowych oraz 4 pokoje 4-osobowe z telewizją i bezpłatnym wi-fi, salonik jadalny z aneksem kuchennym oraz kominkiem a także 2 łazienkami na parterze i piętrze. Ilość miejsc noclegowych – 18. Hotelik posiada salę biesiadną, w której organizujemy imprezy okolicznościowe dla 20-25 osób. Sala jest klimatyzowana i ogrzewana. A wszystko to w drewnianym domku nieopodal stawu z dala od wszelkiego zgiełku to doskonałe miejsce do wypoczynku.
  2. „Hotelik – Paryż” to 2 pokoje 2-osobowe na piętrze, duży salon z 2 kanapami narożnikowymi oraz aneksem kuchennym i łazienką. Hotelik posiada duży taras z meblami ogrodowymi. W hoteliku można zakwaterować do 8 osób.
  3. „Hotelik – Nowy York” to 2 pokoje 2-osobowe na piętrze, duży salon z 2 kanapami narożnikowymi oraz aneksem kuchennym i łazienką. Hotelik posiada duży taras z meblami ogrodowymi. W hoteliku można zakwaterować do 8 osób.
  4. „Domek Rybaka” składa się z saloniku z dwoma 2-osobowymi kanapami, jadalni z aneksem kuchennym, łazienką i dużym taras z meblami ogrodowymi. Z tarasu położonego nad stawem można łowić ryby. W Domku Rybaka można zakwaterować 4 osoby.
  5. „Domek Ptaszarnia” to salonik z kanapą narożnikową, jadalnią z aneksem kuchennym oraz łazienką. W domku można zakwaterować 2 osoby.

Baza hotelowa zapewnia możliwość całorocznego zakwaterowania 40 osób. W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość zapewnienia dodatkowych miejsc noclegowych na terenie gospodarstwa.

Oferujemy również miejsca noclegowe na polu namiotowym.

Najbliższy sklep spożywczy i stacja paliw znajdują się w odległość 1200 m od Aksamitki.

Kontakt :

Bogusław Zbigniew Aksamit, tel.: 601 50 40 20

e-mail: rancho@aksamit.net.pl

Rancho Aksamitka, wieś Gawłowo nr 2, 05-190 Nasielsk

Współrzędne GPS: 52°36’54.8″N 20°42’47.3″E

Nr rachunku: 06 1050 1012 1000 0022 8132 1089

FOR ENGLISH CONTACT PLEASE CALL FOR NUMBER 605 437 385

Мы говорим по русски 601 50 40 20