05-192 Cieksyn, wieś GAWŁOWO nr 2

601 50 40 20 rancho@aksamit.net.pl

Noclegi

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej bazy noclegowej:

  1. „Hotelik -Warszawa” to 5 pokoi 2-osobowych oraz 4 pokoje 4-osobowe z telewizją i bezpłatnym wi-fi, salonik jadalny z aneksem kuchennym oraz kominkiem a także 2 łazienkami na parterze i piętrze. Ilość miejsc noclegowych – 18. Hotelik posiada salę biesiadną, w której organizujemy imprezy okolicznościowe dla 20-25 osób. Sala jest klimatyzowana i ogrzewana. A wszystko to w drewnianym domku nieopodal stawu z dala od wszelkiego zgiełku to doskonałe miejsce do wypoczynku.
  2. „Hotelik – Paryż” to 2 pokoje 2-osobowe na piętrze, duży salon z 2 kanapami narożnikowymi oraz aneksem kuchennym i łazienką. Hotelik posiada duży taras z meblami ogrodowymi. W hoteliku można zakwaterować do 8 osób.
  3. „Hotelik – Nowy York” to 2 pokoje 2-osobowe na piętrze, duży salon z 2 kanapami narożnikowymi oraz aneksem kuchennym i łazienką. Hotelik posiada duży taras z meblami ogrodowymi. W hoteliku można zakwaterować do 8 osób.
  4. „Domek Rybaka” składa się z saloniku z dwoma 2-osobowymi kanapami, jadalni z aneksem kuchennym, łazienką i dużym taras z meblami ogrodowymi. Z tarasu położonego nad stawem można łowić ryby. W Domku Rybaka można zakwaterować 4 osoby.
  5. „Domek Ptaszarnia” to salonik z kanapą narożnikową, jadalnią z aneksem kuchennym oraz łazienką. W domku można zakwaterować 2 osoby.

Baza hotelowa zapewnia możliwość całorocznego zakwaterowania 40 osób. W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość zapewnienia dodatkowych miejsc noclegowych na terenie gospodarstwa.

Oferujemy również miejsca noclegowe na polu namiotowym.

Najbliższy sklep spożywczy i stacja paliw znajdują się w odległość 1200 m od Aksamitki.