05-192 Cieksyn, wieś GAWŁOWO nr 2

601 50 40 20 rancho@aksamit.net.pl

Noclegi

Zapraszamy do skorzystania z naszej bazy noclegowej:

  1. „Hotelik Warszawa” to 5 pokoi 2-osobowych oraz 4 pokoje 4-osobowe z telewizją i bezpłatnym wi-fi, salonikiem z aneksem kuchennym i kominkiem a także 2 łazienkami na parterze i piętrze. Ilość miejsc noclegowych – 18. Hotelik posiada salę biesiadną, w której organizujemy imprezy okolicznościowe dla 20-25 osób. Sala jest klimatyzowana i ogrzewana. A wszystko to w drewnianym domku nieopodal stawu z dala od wszelkiego zgiełku  to doskonałe miejsce do wypoczynku.
  2. „Hotelik Paryż” to 2 pokoje 2-osobowe na piętrze, duży salon z 2 kanapami narożnikowymi oraz aneksem kuchennym i łazienką. Hotelik posiada duży taras z meblami ogrodowymi. W hoteliku można zakwaterować do 8 osób.
  3. „Hotelik Londyn” to 2 pokoje 2-osobowe na piętrze, duży salon z 2 kanapami narożnikowymi oraz aneksem kuchennym i łazienką. Hotelik posiada duży taras z meblami ogrodowymi. W hoteliku można zakwaterować do 8 osób.
  4. „Hotelik Nowy Jork” to 2 pokoje 2-osobowe na piętrze, duży salon z 2 kanapami narożnikowymi oraz aneksem kuchennym i łazienką. Hotelik posiada duży taras z meblami ogrodowymi. W hoteliku można zakwaterować do 8 osób.
  5. „Hotelik Wilno” to 2 pokoje 2-osobowe na piętrze, duży salon z 2 kanapami narożnikowymi oraz aneksem kuchennym i łazienką. Hotelik posiada duży taras z meblami ogrodowymi. W hoteliku można zakwaterować do 8 osób.
  6. „Domek Rybaka” składa się z saloniku z dwoma 2-osobowymi kanapami, jadalni z aneksem kuchennym i łazienką. Z dużego tarasu położonego tuż nad stawem i  wyposażonego w meble ogrodowe można łowić ryby. W Domku Rybaka można zakwaterować 4 osoby.
  7. „Domek Ptaszarnia” to salonik z kanapą, jadalnią z aneksem kuchennym oraz łazienką. W domku można zakwaterować 2 osoby.
  8. „Domek Italia” to drewniany domek z  salonem z dużą kanapą i telewizorem oraz pokój z dwoma łóżkami. Możliwa dostawka. W domku można zakwaterować 4 osoby.
  9. „Domek Afrykański” to drewniany domek z  salonem z dużą kanapą i telewizorem oraz pokój z dwoma łóżkami. Możliwa dostawka. W domku można zakwaterować 4 osoby.
  10. „Pole namiotowe” uwzględniając potrzeby naszych gości w okresie maj-wrzesień organizujemy dodatkowe miejsca sypialne w wojskowych namiotach, w których może przenocować od 20 do 40 osób.

Baza hotelowa zapewnia możliwość zakwaterowania  całorocznie 40 osób a w sezonie letnim 65 osób (nie licząc „dostawek”). W wyjątkowych sytuacjach mamy możliwość przygotowania dodatkowych miejsc noclegowych na terenie gospodarstwa.

Oferujemy również miejsca noclegowe na polu namiotowym.

Najbliższy sklep spożywczy i stacja paliw znajdują się w odległość 1200 m od Aksamitki.